Metro Ethernet

Paylaşımsız 5 Mbps başlayarak-10 Gbps’e kadar yüksek hızda, mesafeden bağımsız, tamamen simetrik ve kaliteli destek hizmetleri içeren Metro Ethernet İnternet hizmeti, sanal dünyaya çok yüksek hızlarda bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. Metro Ethernet İnternet Fiber Optik ve Ethernet teknolojilerinin avantajlarını bir arada sunarak internete bağlanmanızı sağlar.

Beta International’in kendisine ait coğrafi güzergâh yedekli fiber-optik (F/O) omurgası, internetinizin hızlı, güvenli ve sürekli olmasını sağlar. Beta International, kendi altyapısı üzerinden sağladığı Metro Ethernet hizmetini, kullanıcılara piyasadaki en uygun ve en iddialı fiyatlar ile ulaştırırken, kurumların büyük ilgisini görüyor. Metro Ethernet bağlantısının yüksek yükleme (upload) kapasitesi sayesinde, kurumsal kullanıcılar interneti daha etkin ve hızlı bir şekilde kullanabiliyor.

Metro Ethernet Kimler İçin İdeal?

  • Aynı şehirde ya da farklı şehirlerde birden fazla ofis, işlem merkezi/birimi bulunan şirketler ve kuruluşlar ile servis sağlayıcılar
  • Esnek ve yüksek bant genişliğine ihtiyaç duyanlar
  • Ekonomik bir erişim çözümüne ihtiyaç duyanlar
  • Ethernet servislerinin esnekliğini yüksek performansla kullanmak isteyenler

İnternet erişim ihtiyaçlarını mevcut xDSL teknolojileri ile çözemeyen, simetrik, hızlı internet arayışında olan, ancak Türkiye’nin internet şebekesinin performansı ile yetinemeyen kurumlar için idealdir. Özellikle internet üzerinden uygulamalarını yöneten orta ve büyük ölçekli şirketler için birebirdir.