Data Center

Beta International, 4500 m2 Data Center alanı ile Türkiye'nin en gelişmiş Data Center, Disaster Service ve özel kabin hizmetini müşterilerine sunmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Beta International Co-Location hizmetleri; bir veya birden fazla web sitesi barındıran, yüksek miktarda ziyaret alan, e-posta, e-ticaret, sanal barındırma, içerik sağlama hizmetleri veren, sunucu üzerinde çeşitli internet uygulamaları çalıştıran, ara bağlantı ihtiyaçları olan, operatör altyapı hizmetlerine ihtiyaç duyan kurumlara; enerji kesintileri, hat kesintileri, bant genişliği ve kapasite sorunları ile zamanlarını harcamadan kendi işlerine odaklanmalarını sağlayan çözümleri sunuyor.

Beta International Co-Location Hizmetleri ile Hesaplı, Güvenli ve Hızlı hizmet alırsınız.

Ara bağlantı ihtiyaçları olan, operatör altyapı hizmetlerine ihtiyaç duyan, bir veya birden fazla web sitesi barındıran, yüksek miktarda ziyaret alan, e-posta, e-ticaret, sanal barındırma hizmetleri sağlayan ve sunucu üzerinde çeşitli internet uygulamaları çalıştıran kurumlar için ideal çözüm sunmaktadır.

Beta International Co-Location; servis ve ürünlerini küresel pazara duyurmak isteyen kurumların büyük yatırımlar yapmadan uygulama sunucularını, sistemlerini barındırabilecekleri en uygun hizmetleri sağlamaktadır.

Beta International'in sunduğu Co-Location hizmetleri, kurumların Beta International'in üstün operasyon merkezlerinden, ulusal ve uluslararası omurgasından faydalanmalarına imkan tanımaktadır. İçerik sağlayıcılar, telekom operatörleri ve kurumlar bu sayede enerji veya data kesintilerini ya da bant genişliği, kapasite sorunlarını tamamı ile unutarak kendi kullanıcılarına veya müşterilerine yüksek kalitede hizmet sağlayabilmektedir.

Kurumlar, bu hizmet sayesinde hem kendilerine ait özel konfigürasyona sahip sunucularını Beta International'in sistem odalarında güvenle barındırarak yüksek performanslı ve kesintisiz erişim servisi almakta, hem de ek maliyetlerden korunmuş olmaktadır.

Kurumlar, 365 gün 24 saat internet erişimine açık kesintisiz bir ortamda bulunan sunucularına uzaktan erişim protokolleri aracılığı ile bulundukları yerden istedikleri anda erişebilmekte ve diledikleri güncellemeleri yapabilmektedirler